przejdź do apartamenty
Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
+48 663 115 773

Jarmark Bożonarodzeniowy – Betlejem Poznańskie 2018

  1. Dobranoc
  2. O nas
  3. Aktualności
  4. Szczegóły aktualności
Kup Voucher
14 listopada 2018

Tegoroczne Betlejem Poznańskie wystartuje 17 listopada, będziemy mogli wspólnie wprowadzać się w wyjątkowy, gwiazdkowy nastrój. Podobnie jak w zeszłym roku sercem, poznańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie Starym Rynku i Placu Wolności. 35-dniowy jarmark obfitować będzie w bogaty program wydarzeń kulturalnych m.in. występy artystyczne, atrakcyjne warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz wydarzenia charytatywne. Nie zabraknie też spektakularnej Parady Świątecznej i uroczystego rozświetlenia ogromnej choinki.

Ponownie na pl. Wolności stanie 33-metrowa karuzela-Młyńskie Koło. Szykuje się też wiele nowości, pojawią się nowe atrakcje dla dzieci i jeszcze więcej przestrzeni Jarmarkowej. W Betlejem zagości po raz kolejny Festiwal Rzeźby Lodowej i odwiedzi go słynna świąteczna ciężarówka.

Jarmark Bożonarodzeniowy – Betlejem Poznańskie na Placu Wolności wystartuję od 17.11 i potrwa do 21.12 i czynny będzie od godz. 11:00 do 21:00. Natomiast jarmark na Starym Rynku rozpocznie się 1.12 i zakończy się 21.12 i czynny będzie od 11:00 do 19:00.

 

więcej informacji na poznan.pl/jarmark-bozonarodzeniowy-betlejem-poznanskie/

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij