Hostel Dobranoc

Rezerwuj online

z gwarancją najniższej ceny!
  • Hostel Dobranoc


    Dobranoc Hostel znajduje się w centrum Poznania w pięknie odrestaurowanej XIX – wiecznej kamienicy. Położony jest zaledwie 300 metrów od Starego Rynku, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych, dzięki czemu można do nas szybko trafić z każdej części miasta.

    Doskonała lokalizacja to nie jedyny nasz atut. Spośród innych wyróżnia nas unikalny wystrój. Wszystkie nasze pokoje różnią się od siebie, stanowiąc indywidualne projekty artystyczne. Warto zaznaczyć, że jesteśmy jedynym „art hostelem” w Wielkopolsce, oferującym tak oryginalne kwatery i jednocześnie najtańsze noclegi w Poznaniu.

  • Dobranoc Hostel to idealne miejsce dla ludzi zmęczonych hotelową rutyną i anonimowym podejściem do klienta. Wspaniała, rodzinna atmosfera, którą tworzy personel i wszyscy nasi Goście, sprawi że pobyt w Poznaniu będzie niezapomnianym wspomnieniem. Oddajemy do Państwa dyspozycji przytulny designerski salon, gdzie będziecie mogli spędzić czas wolny, a także nawiązać znajomość z podróżnymi z całego świata. Wspólnie stwórzmy historię tego miejsca!