przejdź do apartamenty
Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
+48 663 115 773

POZNAŃ SPORT EXPO WIOSNA 2018

  1. Dobranoc
  2. O nas
  3. Aktualności
  4. Szczegóły aktualności
Kup Voucher
13 kwietnia 2018

Poznań Sport Expo są wydarzeniem dla osób aktywnie sportowo: miłośników biegania, triatlonu, sportów  outdoorowych. Za każdym razem producenci i przedstawiciele wiodących marek sprzętu, odzieży i akcesoriów sportowych dla dyscyplin biegowych oraz odżywek, suplementów diety, a także książek poświęconych tematyce biegania, czy zdrowego odżywiania przygotowują najnowsze kolekcje na zbliżający się sezon.

Ekspozycji towarzyszą warsztaty, które uzupełniają wiedzę osób uprawiających sport. Można również zasięgnąć porad lekarzy i specjalistów w dziedzinie szeroko pojętej profilaktyki w sporcie, a także spotkać się z gwiazdami biegowymi.

Zwieńczeniem weekendowej imprezy są Poznań Półmaraton (wiosną) oraz Poznań Maraton ( jesienią), wydarzenia biegowe cieszące się ogromną popularnością, których organizatorem jest Poznański Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Trasy Maratonów biegną przez cały Poznań, ale ich serce bije na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie znajduje się Strefa Startu i rozbudowana Strefa Mety. http://sportexpo.mtp.pl/pl/

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij