przejdź do apartamenty
Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
+48 663 115 773

Sylwester w Poznaniu. Przegląd propozycji

  1. Dobranoc
  2. O nas
  3. Aktualności
  4. Szczegóły aktualności
Kup Voucher
31 grudnia 2017

Sylwester w Poznaniu. Wkrótce będziemy żegnać stary rok. Nowy zbliżą się wielkimi krokami. Przejrzeliśmy oferty i wybraliśmy ciekawe - naszym zdaniem - propozycje. Zobacz, gdzie na sylwestra w Poznaniu warto się wybrać!

1. Koncert Sylwestrowy na placu Wolności 
Miejski sylwester odbędzie się na placu Wolności. Koncert pt. "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc", w trakcie którego wykonywane będą wielkie przeboje Anny Jantar w nowych aranżacjach, rozpocznie się o godz. 21. Poprowadzą go Jerzy Telesiński oraz Joanna Piłat-Kruk, dziennikarze Radia Złote Przeboje. 

Zobacz więcej: Sylwester na placu Wolności w Poznaniu 

2. Sylwester na Inea Stadionie 
Sylwestrowa zabawa na stadionie przy ul. Bułgarskiej (Business Lounge, III Trybuna im. H. Czapczyka), rozpocznie się o godzinie 20. W programie nocne zwiedzanie obiektu, zabawa na parkiecie, konkursy z nagrodami, wykwintne menu i świetlny pokaz o północy! Szczegółowe informacje i rezerwacje dostępne są mailowo: sylwester2014@lechpoznan.pl. Cena 300 zł od osoby, 590 od pary. 

3. Bal w Operze 
Bal w Operze odbędzie się pod patronatem Korpusu Konsularnego miasta Poznania. Motywem przewodnim zabawy będą złote lata dwudzieste – „Golden Twenties”. W programie koncertu standardy muzyki amerykańskiej: jazz, foxtrot, charleston, swing, kabaret, rewia. Bilety od 150 zł od osoby wzwyż. 

4. Sylwester w kinie Rialto 
Wiele kin tradycyjnie już zaprasza na sylwestrowe seanse. Naszą uwagę zwróciła oferta kina Rialto. W programie pokaz dwóch filmów - "Pokaż kotku, co masz w środku" z Grażyną Szapołowską oraz "Dziennik zakrapiany rumem" z Johnnym Deepem w roli głównej, a także - bankiet i konkurs filmowy. Wieczór rozpoczyna się o 21:30, a kończy o 2:30. Bilet dla jednej osoby kosztuje 120 zł. 

5. Akademicki Bal Sylwestrowy 
Akademicki Bal Sylwestrowy rozpocznie się o godz. 20:00 w zabytkowych wnętrzach budynku Collegium Maius, przy ul. Fredry 10 w Poznaniu. Cena za osobę przy płatności do 24 grudnia wynosi 199 zł za osobę. W menu między innymi łosoś w sosie lazurowo - szpinakowym. 

6. Bal nad Maltą 
Bal nad Maltą w budynku multimedialnym POSiR-u, znajdującym się przy tablicy świetlnej, z którego roztacza się piękny widok na jezioro i miasto, zaplanowany został na 120 osób. Na bal organizowany przez Resident obowiązują - rzecz jasna - stroje wieczorowe. Bal rozpocznie się o godz. 20 a zakończy o godz. 4. Ceny: 225 zł za osobę, 450 zł za parę. 

7. Koncerty sylwestrowe w muzeum 
31 grudnia w Muzeum Instrumentów Muzycznych w Poznaniu odbędzie się 66. Koncert Sylwestrowy. Wystąpi Włodek Pawlik & Friends. W programie utwory Schumanna i Schuberta, Chopina i Moniuszki, Paderewskiego i Piazzoli, a sam artysta zagra swoje kompozycje na fortepian solo "Night in Calisia". 
Koncerty rozpoczną się o 17.00 i 20.00. Bilety w cenie 80 zł w kasie MIM oraz w sklepie internetowym MNP. 

8. Sylwester w Zamku 
Sylwester w Sali Wielkiej Zamku rozpocznie się o godz. 22. W programie projekcja filmów "Wielka majówka" Krzysztofa Rogulskiego oraz "Czarny kot, biały kot" w reżyserii Emiar Kusturicy oraz podziwianie panoramy miasta z balkonu przy foyer Sali Wielkiej. Nie zabraknie poczęstunku i lampki szampana. Bilety: 60 zł od osoby, 100 zł od pary. 

9. Sylwester w Operetce 
Sylwestrowy wieczór można spędzić w Teatrze Muzycznym w Poznaniu przy dźwiękach "Operetkowej Listy Przebojów". Podczas koncertu pod batutą Adama Banaszaka wystąpią soliści, chór, balet i orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu oraz zaproszeni goście. W przerwie koncertu szampan. Bilety dostępne są jeszcze jedynie na koncert rozpoczynający się o godz. 17. 

10. Sylwester w Teatrze Polskim 
Teatr Polski w Poznaniu w wieczór sylwestrowy zaprasza na "Mizantropa" w reżyserii Kuby Kowalskiego.Spektakl na dużej scenie rozpocznie się o godz. 19. Po spektaklu lampka szampana. Ze względu na specjalną okazję, ceny biletów to 120 zł (I strefa) i 100 zł (II strefa). 

więcej szczegółów: http://poznan.naszemiasto.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij