przejdź do apartamenty
Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
+48 663 115 773

CEDE Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych

  1. Dobranoc
  2. O nas
  3. Aktualności
  4. CEDE Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych
Kup Voucher
14 września 2017

CEDE 2017 otwiera nowy rozdział w historii wydarzenia. Wystawa stawia sobie za cel integrację świata biznesu z codzienną rzeczywistością każdego gabinetu stomatologicznego, a także środowiskiem naukowym. Po raz pierwszy festiwalowi produktów stomatologicznych będzie towarzyszył Kongres Unii Stomatologii Polskiej. Program naukowy to efekt dialogu praktyków i naukowców, stworzony po to, aby pokazać jak świadomie leczyć i dokonywać właściwych decyzji biznesowych, również w zakresie zakupu sprzętu i materiałów. CEDE 2017 ma być świętem stomatologii nie tylko dla lekarzy dentystów, ale także techników, higienistek, asystentek czy studentów i uczniów.
 

W Wystawie CEDE biorą udział wszystkie liczące się na międzynarodowym rynku stomatologicznym firmy. Z roku na rok przybywa producentów krajowych i zagranicznych. Dobra sytuacja gospodarcza Polski przyciąga firmy tak z krajów unijnych, jak i spoza UE. 
https://www.cede.pl/2017

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij