przejdź do apartamenty
Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny
+48 663 115 773

Lokalizacja

  1. Dobranoc
  2. Kontakt
  3. Lokalizacja
Kup Voucher

Odwiedź Poznań, Ciesz się wyjątkowym noclegiem

Woźna 11 – zapamiętaj ten adres i pojaw się w naszym obiekcie w dogodnym terminie. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom – nie musisz dłużej zastanawiać się, jak znaleźć najtańsze noclegi w Poznaniu.

U nas otrzymujesz wszystko to, co najlepsze – wygodę w łóżku z pachnącą pościelą, smaczną kawę, gorący prysznic, a przede wszystkim wiele uśmiechu. Jesteśmy w samym sercu Poznania – tuż obok Starego Rynku (około 150 metrów). Zakupy, centra kultury, zabytki, kawiarnie, restauracje, kluby, centra handlowe – wszystko to znajdziesz tuż obok w DOBRANOC Apartamentach.

Zameldowanie (check in) od godziny 14:00 do 23:00 (jednakże może się zdarzyć, że pokój będzie dostępny wcześniej),  check out od 7:00 do 11:00 w południe. Napisz lub zadzwoń – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Przybliżone czasy dotarcia z naszego obiektu w wybrane miejsca:

Stary Rynek:

Stary Rynek znajduje się tuż za rogiem 150 m 

Stary Browar Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu:

Z Dworca PKP Poznań Główny i Międzynarodowe Targi Poznańskie:

Jezioro Maltańskie:

Port Lotniczy Poznań-Ławica:

Pomocne linki:

Parkowanie:

Proszę wziąć pod uwagę, że całe centrum miasta objęte jest płatna strefą parkingową. Strefa parkingowa obowiązuje *od poniedziałku do piątku w  godzinach 8-18.* 
Cennik podstrefy cenowej A:

Na miejscu dostępny monitorowany parking - dodatkowo płatny, koniecza jest wcześniejsza rezerwacja.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij