przejdź do apartamenty
Rezerwuj online Rezerwuj
Gwarancja najniższej ceny

Grupy

  1. Dobranoc Hostel
  2. Grupy
Kup Voucher

Dobranoc Hostel dla Grup

Planujesz wycieczkę razem ze znajomymi? Poznań to miasto, w którym znajdziecie wiele miejsc godnych uwagi – zarówno zabytków, jak i restauracji czy przestrzeni kulturalnych zapadających w pamięci na długie lata. 

Przyjmujemy rezerwacje od zorganizowanych grup – począwszy od wycieczek, przez drużyny sportowe, zespoły muzyczne, kończąc na ekipach przyjaciół. Bez znaczenia jest to, w jakim jesteście wieku, na jak długo, a także po co przyjechaliście do Poznania – u nas otrzymacie to, czego nie znajdziecie w innych hostelach. Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy najlepsze możliwe rozwiązania. Zapraszamy do Hostelu DOBRANOC!

Udogodnienia:

Zapytaj o ofertę dla grup Dowiedz się więcej

Bardzo przyjemny, kameralny i klimatyczny hostel w doskonałej lokalizacji. Idealny na krótszy i dłuższy pobyt - zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi czy znajomymi, no i w pojedynkę! Jeśli szukasz przyjemnego miejsca w Poznaniu - spróbuj przywitać i pożegnać dzień w Dobranoc Hostel. ;-)

Martyana2017, TripAdvisor

Wybierz obiekt
  • Dobranoc Hostel
  • Aparthouse Dobranoc
od 19. 10
do 20. 10
Gwarancja najniższej ceny
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij